| emipenet a întrebat:

As dori sa imi cumpar o consola.dar nu stiu care... as vrea sa fie sub 600 de lei sa fac miscare cu ea (gen wii) dar nu vreau wii si sa aiba grafica
cine ma ajuta ii dau 2 funde

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Nintendo sunt singurii care au reușit să facă treaba cu "motion detection" cum trebuie, Sony a copiat dar a ieșit o copie ieftină iar Microsoft a realizat o tehnologie care s-a dovedit bună în alte industrii, nu în cea de jocuri video. Dacă chiar vrei mișcare, Nintendo Wii e singura opțiune dar consola e moartă, asta nu înseamnă că nu a avut jocuri bune. Eu încă o am pe a mea și nu cred că o să o vând.

| emipenet explică (pentru SilviaDulcik):

Mersi de raspund
meriti funad

2 răspunsuri:
| Cristi9025 a răspuns:

Nu vrei cam multe? Pret mic, si miscare? PS3... nu stiu exact cat costa dar iti iei si camera originala ps3 si betele alea originale ps3 de miscare dar ATENTIE iale pe cele de ps3 nu pe cele de ps4 si eu stiu doar jocul sport champions care e compatibil cu betele alea de miscare dar mai sunt si alte jocuri cred