| Robert_George_2001 a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste joculete noi de pe browser.Eu am canal de YouTube asa ca am mare nevoie asa ca va rog sa ma ajutati si daca vreti sa va abonati la canalul meu:Robert Gaming 3479

Răspuns Câştigător
| Omi777 a răspuns:

Agar.io, slither.io, diep.io, poti sa joci si jocuri mai complexe care sa atraga abonatii cum ar fi: serii de outlast, CS:GO, SA:MP, Metin2. Etc. Sper ca ti am fost de ajutor, bafta!

1 răspuns:
| PaulSergiu a răspuns:

Uite un site unde gasesti o multime de jocuri https://www.g2a.com/r/user-577abf76661e4