| lucky_6605 a întrebat:

as vrea sa achitionez o consola dar nu stiiu care xbox360 sau ps3 ma intereseaza si grafica
Am inteles ca ps3 are grafica buna iar xbox mai slaba
Dar am un televizor full hd si 3d mai are rost sa iau ps3 Nu mai bine iau un xbox 360 cu kinect si tot aceiasi grafica e?

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Opteaza pentru xbox 360.
-Xboxul functioneaza in reteaua 'Xbox Live' o retea foarte populara si diversificata decat cea PSN(PlayStation Network)
-Controllere, mult mai comode ca la PS3
-Design exterior foarte frumos, si ultra subtire
-Accesibilitate, si ca pret si ca performanta
Si nu in ultimul rand grafica, care spre surprinderea ta este la fel ca la PS3, diferenta o face doar monitorul

1 răspuns:
| maryusmono a răspuns:

Si eu tot x box iti recomand. Chiar pe acesta : http://bit.ly/PU5uGn