| JuliaMe06 a întrebat:

As vrea sa beneficiez de un card, cu care sa cumpar online, sa donez etc. Ce card as putea sa cumpar si de unde? Spre exemplu, daca as cumpara unul cu 20 de euro trebuie sa platesc 20 de euro sau mai mult? Ofer funda pentru cel mai complex raspuns.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa iti deschizi un cont bancar cu fard atasat si sa platesti cu el. O alta o optiune e paysafe. Cumperi de 10-50-100 de lei un paysafe si il folosesti treptat