| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa i-mi iau niste jocuri faine pentru ps3 ceva horror-actiune, sau de aventura da nu shooter ca mi-am facut la nervi... la Call of Duty Modern Warfare 3!
Sau sa astept pana vine Black Friday-ul?
O seara faina!

3 răspunsuri:
| Andy26 a răspuns:

The Last of Us. Uncharted. Grand Theft Auto V (ahh ce aș vrea să-l joc).

| anonim_4396 explică (pentru Andy26):

Eu am jucat precedentul ila cu Niko Bellick si controlul era tare naspa mai ales cand mergeam cu masina + camera!

| Andy26 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus Grand Theft Auto 5, nu 4. Așteaptăte să nu mai fie acele probleme.