| TurquoiseSkittle a întrebat:

As vrea sa intreb pe cineva capabil.As vrea sa fac un forum, dar fara 3-4 administratori priceputi cat de cat nu se poate.Tot ce trebuie e sa completati,, formularul" de mai jos.(NOTE: Rog sa nu va bateti joc de intrebare):
1.Ai mai fost administrator pe un forum? DA / NU
2.Ai aflat de Forumgratuit? Daca da, stii sa folosesti panoul de administrare? DA / NU(Daca ai aflat) DA / NU (Daca stii sa folosesti)
3.Stai macar 30 de minute pe pc in timpul scolii? DA / NU
Presupun ca daca ar fi cativa, v-ati intelege bine cu membrii.
Sper sa luati in considerare. Daca nu stii sa folosesti panoul(Inca nici eu nu stiu), nu e o problema asa mare. Vom invata, nu?
Funda pentru cel care are experienta cea mai buna.Bineinteles, ceilalti vor da proba, sa vedem daca sunt buni.

1 răspuns:
| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

1.Ai mai fost administrator pe un forum? DA

2.Ai aflat de Forumgratuit? Daca da, stii sa folosesti panoul de administrare? DA am aflat) NU prea stiu sa il folosesc(Daca stii sa folosesti)

3.Stai macar 30 de minute pe pc in timpul scolii? DA 30? laughing) stau cred ca vreo 2-3 ore

Presupun ca daca ar fi cativa, v-ati intelege bine cu membrii.

Sper sa luati in considerare. Daca nu stii sa folosesti panoul(Inca nici eu nu stiu), nu e o problema asa mare. Vom invata, nu?

Funda pentru cel care are experienta cea mai buna.Bineinteles, ceilalti vor da proba, sa vedem daca sunt buni.