| Robert_Strauneanu_1998 a întrebat:

Buna,As vrea sa joc si eu Metin2 Lunaris, dar nu prea stiu cum sa imi fac cont...Am intrat pe site am dat acolo unde trebuie sa il faci am facut.dar nu mergea nici pe site, nici in joc.Am auzit ca nu trebuie sa confirmi contul pe mail.Mi-a dat un prieten contul lui sa joc..am facut iteme am crescut si m-i l-a luat. Vreau un cont numai al meu.Ma ajutati va rog si pe mine, daca stiti? Dau funda cine stiehappy

Răspuns Câştigător
| Dem0N a răspuns:

Pai normal da-mi funda iti fac un cont si til dau prin pm

9 răspunsuri:
| Dem0N a răspuns:

Ia contul meu: pufuletz8 si pas:borscufasole funda?

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru Dem0N):

Mersi de cont dar nu imi spui si mie cum l-ai facut terog frumos? fundahappy

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru Dem0N):

Da pai eu am pe un cont a unui prieten o gramada de modate..si intri pe cont
si le iei nu poti sa imi explici cum se face?

| Dem0N a răspuns (pentru Robert_Strauneanu_1998):

Pai normal da-mi funda iti fac un cont si til dau prin pm

| Dem0N a răspuns:

Man nu pot sa iti dau Pm da-mi id de mess sa iti dau contul

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru Dem0N):

Robertzstrauneanu
dar o sa intri pe cont?
e gol contul?

| Dem0N a răspuns (pentru Robert_Strauneanu_1998):

Mah contul e gol n-are caractere si nu intru pe el ca am cont de 175 full itm full mod

| Robert_Strauneanu_1998 explică (pentru Dem0N):

Pai bine mersi funda! idul este robertzstrauneanu@yahoo.com

| slabos114 a răspuns:

Sall la mine la mt2 lunaris cand intru imi apare jumate ecranu si e o problema mai ma contul nu misa logeaza ma ajutati plizzzzzz va inplor?

| Dragos_EudoarEu_1930 a răspuns:

Dc nu dai funda?