| brapklawer12 a întrebat:

Buna,as vrea sa-mi spuna cineva care se joaca in 8 Ball Pool pe Miniclip,si am si o mica problema,eu vreau sa-mi schimb avatarul pe miniclip,fac tot corect,salvez si pun Public, si dupa care intru in joaca 8 Ball Pool si mie nu-mi arata avatarul pe care am vrut sa-l pun, cine stie de ce, ii dau FUNDA!

1 răspuns:
| dexter1234 a răspuns:

Trebuie sa astepti minim 24 de ore ca sa se puna sau daca e pe FACEBOOK trebuie sa te deconectezi si sa te conectezi si o sa-l ai.