| coco_2848 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cat de bun, ce jocuri ar merge pe un PC cu:

Procesor: AMD Sempron 3400+

Placa de baza: nforce 6150 Biostar

Memorie: 2GB DDR2

Hard-disk: 250GB

Unitate optica: DVDRW Samsung

Interfata grafica :nVIDIA 8400GS 512 MB

Multumesc pentru raspunsuri +funda!

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Fifa pana la 9, call of duty pana la COD MW4(e din 2007), gta pana la 3, battelfield pana la 2, need for speed pana la carbon(2006).Mai bine ai cumpara alt pchttp://altex.ro/......linux.Daca ai cumpara pc-ul pe care ti l-am recomandat ar duce jocuri multe mai bune decat pc-ul tau:fifa pana la 14, call of duty pana la MW3( e din 2011), gta IV, battlefield pana la 3, need for speed pana la shift(2010).Deci e dif mare, nu ai ce face cu pc-ul ala crede-ma, mai bine il vinzi cu 200-300 lei si pastrezi rami ca sa ai si tu 4gb.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Jocuri mai vechi de 10 ani si alea la setari minime! Acest pc nu e pentru jocuri!