| Gabyy32 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se instaleaza adobe flash player
pas cu pas
dau funda+vot

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Adobe Flash Player. Il descarci de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ Si debifeaza ceea ce-ti apare deasupra linkului de download! Vezi foto http://i.imgur.com/to4cu.jpg La mine a aparut McAfee dar la tine mai poate sa apara si google Chrome ->orice ar fi trebuie sa debifezi. Asa se instaleaza doar Adobe Flash Player. La instalare inchide toate programele + browserul. Succes!
In pagina de descarcare ai instalarea pas cu pas + foto.

| Gabyy32 explică (pentru neluL):

Mie nu-mi apare asa cum ii in screenshot

| neluL a răspuns (pentru Gabyy32):

Daca iti apare Google Chrome sau altceva ->DEBIFEAZA. si apoi da click pe Download now.

| Gabyy32 explică (pentru neluL):

Imi dai id tau
sau til dau eu pe a meu
gaby_ferrary_04@yahoo.com

| neluL a răspuns (pentru Gabyy32):

Nu pot sa folosesc messengerul aici unde sunt acum! Daca ai alta problema lasa-mi mesaj privat!