| dragos2003 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum pun bomba la cs pe pereti? Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

Bomba se poate pune pe unele servere nu pe toate care are un anumit plugin pentru a pune bomba pe pereti daca stii un server care poti pune bomba pe perete apropie-te de perete si uitate fix pe perete apoi tine apasat pe click apoi bmb o sa se puna singura pe perete si inca o data zic! NU MAI PE ANUMITE SERVERE POTI PUNE BMB PE PE peretibig grin

Bafta! Funda?

| Ryuunosuke a răspuns (pentru Ryuunosuke):

Ah, cât de agramat eram acum 2 ani rolling on the floor

3 răspunsuri:
| David2001 a răspuns:

Bomba se poate pune pe pereti, dar doar pe anumite servere. Funda plz!

| cosmy6886 a răspuns:

Nu se poate pune bomba pe pereti.