| iustinul78 a întrebat:

Buna,as vrea si eu sa stiu daca pot sa imi fac jocuri pentru consola PS2, adica,sa le ard pe un DVD si acesta sa mearga.

Am incercat asta pe un DVD si imi zice sa introduc un anumit format disk, cei care au patit stiu la ce ma refer...

Si, daca se poate imi puteti lasa niste link-uri de descarcat cu imaginile ISO sau de ce am nevoie...

Am auzit de ceva decodat...nu stiu nici daca e,nici cum as putea sa-l decodez,nici cum,nici daca e nevie sa-l decodez(daca ati spune si asta, ar fi perfect)

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Discurile cu jocuri pentru console in general si pentru PS2 in particular sunt protejate la copiere.

Ocolirea protectiei constituie piraterie incalcand conditiile de utilizare ale consolei (conditii cu care esti de acord cand o cumperi).

Nu prea ai nimerit-o cu aceasta intrebare aici.