| Yoplex a întrebat:

As vrea un hack pentru metin2Ro dar sa mearga! fundita pentru cel care merge ( hackul sa fie de lure fish boot drop... )

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună! Nu există hack pentru metin2ro, pentru private există, dar pentru ro nu. happy Toate hackurile care sunt pentru ro sunt să-ţi fure contul, deşi nu cred că merg nici alea...

| ÎngerCretin a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Sa crezi tu ca nu merg happy Am avut fish bot care mergea perfect, la fel si multi hack (care l-am gasit foarte greu) care creste singur, are speed si multe altele

| oOSaritaOo a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Corect zis ''am avut''... mai sus am spus ca nu exista hack pentru metin2ro, nu ca nu a existat... am avut si eu hack de speed si detoate, dar acum nu mai merge nimic. happy

| ClipaBogdanIoan1997 a răspuns:

Maaaa! Cum sa nu fie tipulee! sunt cu zecile iti dau un site de multi hackk de bonna petit www.stadium.multi,hackk.mt2ro merge tipule baga fundaaaaaaaaa! :D