| vladut1234 a întrebat:

Aseara m-am jucat pe friv.com pe un joc cu gandaci. Era cam asa: pe o carare veneau niste gandaci care nu trebuia sa ajunga intr-o gradina (erau dovleci).Ca sa ii opresti puteai sa pui spay de gandaci, cactus, pitici care ii impuscau (acestea se puteau cumpara.) Banii se obtineau daca omorai gandaci.

Care stie cum se numea sau macar unde il gasesc in lista aia de jocuri de pe friv.com ca am uitatsad?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este al 21-lea pe randul al treilea.Are o imagine cu un pitic.Se numeste,, garden tb,,.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda?