| costi1998 a întrebat:

azi am intrat pe un server si am luat destroy, ce pot face ca sa mearga csul normal?
Adica am incercat sa sterg configul, am reinstalat csul si steamul si pe degeaba, imi zice unable to connect steam, si ma scoate de pe server, plus ca in joc am 20fps...

Dau funda!winking

5 răspunsuri:
| infectieacuta a răspuns:

Nu poti face nimic altceva decat sa il re-instalezi happy si o sa-ti mearga din nou

| costi1998 explică (pentru infectieacuta):

A reinstalat si steam'ul si cs' ul..., problema cu fpsu am rezolvat-o, dar tot imi da eroareanaiamcu unable to connect to steam, sau cam asa ceva...

| infectieacuta a răspuns (pentru costi1998):

Hm. Deci folosesti steam? praff... pai in cazul asta nu stiu, probabil cand ti-a dat destroy ti-a afectat si steamu-l... sau conectarea jocului prin steam. Incearca sa-ti instalezi alt cs pe steam si vezi daca-ti merge

| costi1998 explică (pentru infectieacuta):

Am reinstalat steamul si cs si totate, dar nu a mers, am reinstalat windowsu si acum merge

| infectieacuta a răspuns (pentru costi1998):

Inseamna ca atunci cant ti-o dat destroy ti-o blocat si ip-u pe windows, mno bine ca-ti merge acum happy