| cristinescu a întrebat:

Buna!
Azi cand am intrat pe laptop am vazut ca nu-mi apare icoana aceea de sunet din windows 7 in dreapta jos. Ce sa fac? sunetul e tare si nu pot sa mi-l micsorez crying. Cum il fac sa apara alaturi de celelate iconite? Ms funda:X
Scz categoria

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Apesi pe hidden icons si daca e acolo atunci il trragi in bara din nou!
daca nu e, atunci te duci in hidden icons si apesi customize!
si seteaza-l de acolo sa iti apara in bara!
sau scrie in start sound si ar tr sa fie primul program din control panel!