| Stefy2404 a întrebat:

Buna!
Baa.Era un joc.Nu mai stiu cum se numea(am impresia ca incepea cu P).
Trebuia sa-ti faci un caracter si trebuia sa faci unele misiuni si iti dadea medalii.Erau mai multe misiuni : cu timpul, ceva cu morcovi.nu mai stiu exact. Era online si fundalul era albastru.
Daca stiti cum se numeste va rog sa-ti spuneti. Dau fuundaa.
Mersii ♥

3 răspunsuri:
| BattleFieldByWindows a răspuns:

Nu stiu exact cred ca fa o pizza laughing laughing laughing >3

| Zeddddddd a răspuns:

Pai vezi si tu scrie pe google joc cu fundalul albastru si cu misiuni si cu caracter si poate gasesti cevawinking

| AnaMariia24 a răspuns:

Scuza-ma dar nu stiu despre ce vorbesti