| Gurgui_Catalin_Mirela_1984 a întrebat:

Buna baieti.Am o intrebare.Eu nu ma pricep asa bine. Vreau sa instalez gta 5 si nu stiu daca va functiona pe pc meu.Am urmatoarele caracteristici:procesor Intel quad 2.66, 7 gb rami, video geforce gt 420. windows 10 64 bit

4 răspunsuri:
| AdrianALT a răspuns:

Da, va functiona insa in fps-uri limitate, in jur de 40 FPS.

| Gurgui_Catalin_Mirela_1984 explică (pentru AdrianALT):

Nu reusesc sa il instalez.am stat o zi intreaga sa instalez si abia 50%. poate sti din ce cauza

| AdrianALT a răspuns (pentru Gurgui_Catalin_Mirela_1984):

Probabil de la net, ai facut ore online sau alte activitati in timp ce se instala?

| Gurgui_Catalin_Mirela_1984 explică (pentru AdrianALT):

Da dar l-am lasat si peste noapte sa se instaleze si nimic