| EmmaAwwrr a întrebat:

Buna ...calculatorul meu este virusat si nu stiu cum sa scap de virusi nu stiu sa il reformatez asa ca cum pot scapa de virusi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu,cheama un specialist (vecin mai "destept"). Formatarea este necesara in cazuri foarte rare.Foloseste un antivirus, fie el si gratuit.

2 răspunsuri:
| gamecubeexperimental a răspuns:

Antivirusul nu te mai ajuta deoarece el nu ii sterge el nu ii lasa sa intre in calculator. Trebuie sa iti reactualizezi windosul. Cel mai bun windows acum este 7 ultimate. Multa bafta.