| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Buna,cand bag cardul de la aparatul foto in laptop si dau unde scrie"SD CARD" nu imi apar folderele cu pozele, imi apare doar o casuta unde scrie "System volume information".Pe calculator imi apar.Cum fac sa rezolv? Funda pentru raspunsul care ma ajuta sa rezolv asta.

Răspuns Câştigător
| TheHunterMan a răspuns:

In timp ce ai cardul in laptop descarca, instaleaza si scaneaza cu driver easy si daca gaseste ceva legat de portul acela descarci si instalezi driverul.

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru TheHunterMan):

Trebuia sa dezactvez un antivirus care nu ma lasa sa vad fisierele, dar mersi oricum.

1 răspuns: