| Smushy568 a întrebat:

Buna! Cand eram mica am gasit pe net un joc cu o tipa care a devenit secretara unei mari creatoare de moda (in Paris parca). La inceput trebuia sa ii aduci o cafea sefei, apoi sa cumperi niste material textil de la un unchi sau ceva cunostinta de la un magazin.
Jocul era de tipul point and click, avea o grafica 2D.
Era disponibil numai un free trial de vreo 20 de minute, apoi trebuia sa cumperi intreg jocul. Si-l amintese cineva? As vrea mult sa il gasesc.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu daca e jocul pe care il cauti, dar mi-am amintit de seria Nancy Drew.
"Nancy Drew: Danger By Design"
https://www.youtube.com/watch?v=zcUoVc0pSCU

| Smushy568 explică (pentru dannyel86):

Nu esad
multumesc oricum