| Ovidiuflorentin a întrebat:

cand incerc sa deschid calculatorul imi apare un ecran negru cu o linie (cursorul de MS-DOS) care clickaie si nu se mai deschide. Reusesc sa-l deschid abia dupa ce dau de mai multe ori Restart. Ce trebuie sa fac sa nu-mi mai apara aceasta eroare? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Ai un virus frumusel care iti incetineste procesele din pc sfatul meu e sa pui mana sa instalezi alt windows

| Ovidiuflorentin explică (pentru motan444):

Nu pot scapa de virus, sau sa schimb fisierele de sistem ''avariate''?

| motan444 a răspuns (pentru Ovidiuflorentin):

Pot incerca un un antivirus dar sunt sanse mici daca virusul s-a multipliat prin toate fisierele nu e de bine oricum cand instalezi poti pastara o parte din fisire desi nu iti recomand