| BadBoyyUS24 a întrebat:

cand instalez minecraft se duce in C:\Users\Andrei\AppData\Roaming\. minecraft da nu asta e problema din alte ntrebari si raspunsuri de la alti useri am inteles ca trebuie un update la placa video pe care l-am facut si ca trebuie un opengl.dll pe care l-am luat da nu stiu unde trebuie sa bag dll-ul big grin
Cel mai bun raspuns FUNDA!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se rezolva asa o problema de dll-uri daca ai!

Ai inteles de la altii dar aici nu postezi, care este eroarea? Cand iti apare eroarea? Ce sistem de operare ai? Ce placa video?

Fa un print screen din dxdiag -> tabul Display si posteaza-l aici.

Fix Error Minecraft OpenGL
http://tiny.cc/9vt9uw