| Buta_Cristian_1993 a întrebat:

Buna, care ma poate ajuta si pe mine cu niste sfaturi sau coduri pentru GTA5 ONLINE ca nu gasesc pe net? Cum ar fi sa am multi bani, sa nu mai apar pe radar, sa nu mor asa repede si care mai stiti voi, dau funda care ma ajuta.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Nu exista coduri pentru gta online...cauta pe net ultra guide

| Buta_Cristian_1993 explică (pentru AgentTorque):

Salut păi și-atunci cum de sunt așa mulți playeri care le cad banii din cer, tragi în ei și nu mor, trage după tine explodează în fața si mori,