| yust3yboss a întrebat:

Buna!
Caut niste siteuri de metin super fain pe private serverunde as cresti repede si sa faci bani repede daca se poate sa fie si cu arme de gm mai eftine pe bani etc. daca nu lasati asa cu crescutu si bani repede dau

Răspuns Câştigător
| Last13Lucky a răspuns:

Http://www.metin2gx.ro/
incercal dar problema este ca e mai greut dar merge

2 răspunsuri:
| Last13Lucky a răspuns:

Cauta aici si vezi ce iti place eu am luat o gramada de private de aici dar unele s-ar putea sa nu-ti mearga http://topofgames.com/Metin2/

| yust3yboss explică:

Am mai incercat mt2 gx si n-am priceput sa-l fac etc. asta-i problema vr ceva nou pe private in afara de mt 2 united mt 2rospeed, metin2 gx, empireMt2, MondialMt2 care nici nu imi mere server, metin35 etc. intelegeti mersi oricum flin eti singurul care a raspuns!