| Adredemesconf a întrebat:

Ce fel de jocuri jucati? Pot sa fie online sau de descarcat, nu conteaza... vreau doar niste idei big grin.

Merci.

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Poti afla singur ce jocuri iti merge, intra aici: http://www.systemreq...ntslab.com/cyri cauti cate un joc, il verifici si vezi daca-ti merge.

Fifa 2007
Gta - San Andreas
Need For Speed - Carbon
Red Alert 2
Sid Meier's Railroads!
Call of Duty 4 - Modern Warfare
NFS Pro Street.
Project I.G.I
Project I.G.I 2
World War II Sniper: Call to Victory
Anno 1701
Re-Volt
Test Drive Unlimited

| AmXjKr a răspuns:

Depinde ce calculator ai... eu joc de exemplu jocuri din 2011-2013, cum ar fi Crysis 3, Crysis 2, Amnesia The Dark Descent, Serious Sam 3 BFE, Tomb Raider 2013, Dishonored etc.