| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati sa instalez pe telefon? De preferat sa nu fie plictisitoare si sa aiba multe nivele.

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Candy Crush Saga, ai la nivele ca sigur nu te vei plictisi la ele laughing sau Candy Crush Soda, Pet Rescue Saga, Farm Heroes Saga, City Girl Life, SuperCity

| alexboss2020 a răspuns:

Fifa mobile, daca esti fata nu ma intereseaza joaca-te fifa.Respect Andreea sau cum te-o chema!

| Ralukafay a răspuns (pentru alexboss2020):

E un joc bun, te plictisesti la el?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Ralukafay):

Nu,cand s-a plictisit vreodata in baiat de fotbal?

| Ralukafay a răspuns (pentru alexboss2020):

Pai eu ma plictisesc, dar o sa incerc sa il instalez.

| tehno125482 a răspuns (pentru alexboss2020):

Eu m-am plictisit si sunt de sex masculin.deci regula asta nu se aplica la toata lumea.

| alexboss2020 a răspuns (pentru tehno125482):

Nu ai cum, bine si eu m-am plictisit deoarece nu mai sunt copil, aici depinde de varsta doar nu o sa joci fotbal la 50 ani

| tehno125482 a răspuns (pentru alexboss2020):

Voiam sa zic de fotbalul pe telefon.

| iStarGaming a răspuns:

Angry Birds, Fruit Ninja, Cut The Rope, Subway Surfers, Gta San Andreas, Pokemon, Candy Crash, Slither.io, Clash ROyale, Clash Of Clans, funda?