| figaro a întrebat:

Buna,ce jocuri va jucati pe tableta/smartphone?

3 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Pai ar fi cam asa dead tigger 1, 2, six-guns, shadowgun deadzone, special force- online, zombie ripper cam atat (majoritatea le joc ori pe telefon ori pe tableta) sper sa iti placa bafta XD

| pekinezlovercute a răspuns:

Draga Figaro, te salut.Eu am un iPad 3 si am multe jocuri pe el. Încearcă noul joc Flappy bird 3D, e greu dar destul de tare.Nu o sa-ti spun jocurile cunoscute precum Temple run 2 ori Temple run si daca ar trebui sa aleg din aceste jocuri as opta spre temple run 2. Incearca captivantul joc fruct ninja ori smash hit. Cred ca ti-am fost de folos, bye.

| figaro explică (pentru pekinezlovercute):

Ceva shootere captivante nu stii?
Merci!