| Juviia a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Overwatch? Care sunt eroii vostrii preferati? Merita cumparat? Vreau niste pareri clare!

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Da, e un joc foarte tare. Mă plictisesc după vreo 1-2 ore de jucat dar peste ceva timp joc iar vreo 1-2 ore. Mie-mi place să joc cu Reaper, Genji, etc.

| notefree a răspuns:

Urmează sa mi-l cumpăr luna asta
Lam jucat in beta si favoriti mei au fost genji si soldier 76
Io zic ca merita cat timp blizzard nu va adăuga dlc-uri pe bani si tot ce vor adăuga va fi gratuit (mapi, eroi etc)