| dolcEE a întrebat:

Ce pot sa fac daca am luat Destroy pe un server la CS? Sa mearga iarasi normal? big grin

Răspuns Câştigător
| omnyada a răspuns:

Intra in folder la Counter strike/cstrike si stergi config si gata o sa iti mearga iarasi normal

4 răspunsuri:
| CryFar a răspuns:

1)dezinstalezi cs nul stergi ca se sterge si mapele
2)instalezi din nou cs siti merge brici ca nou
fundahappy?

| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

In foldestu cstrike trebuie sa ai un fisier config.cfg! sterge`l si o sa mearga bine! fundita?big grin

| Sickless a răspuns:

Intra in folderu de la counter strike /cstrike si deleteaza config si o sa iti mearga normal
fundita

:X

| omnyada a răspuns (pentru Sickless):

Da si eu mi-am primit destroy dar eu am steam...ce trebuie sa fac ca eu n-am fisierul ala cstrike