| Seby80 a întrebat:

Ce sa cumpar dintre xbox 360 slim si ps3 slim (nu va legati de kinect si move). La care consola gasesc mai ieftine jocurile si mai multe(jocuri originale, nu vreau sa modez). Ofer funda As dori un raspuns de la cei care cunosc ce pot face cele doua console.

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Pai, xbox 360 are jocuri ieftine cat sa zic, iar PS3 le are mai scumpe deoarece PS3 (PlayStation3) este mult mai bun si are jocuri mult mai misto
O consola Xbox 360 slim costa mai putin decat PS3

Bafta!

1 răspuns:
| fredi a răspuns:

La xbox 360 sunt mai ieftine jocurile originale dar ai putea sa til modezi... si nu o sa mai trebuiasca sa cumperi jocuri