| ISaidHelloToMe a întrebat:

Buna!
Ce se mai aude despre Pottermore, jocul creat de J. K. Rowling( autoarea cartilor Harry Potter) pentru fanii filmelor si cartilor?
Daca aveti informatii noi, sau chiar un cont, as fii recunoscatoare.( daca aveti cont imi dati mesaj, va rog)
Multumesc.
Si sa nu uit, funda!

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

El functioneaza si acum! e simplu! iti alegi casa la care vrei sa fii sortat! sunt asa cercetasii gryffindor! viperinii slytherin! astropufii hufflepuff! ochii de soimi ravenclaw! alegi care iti place! de regula incepi jocul cu aleea diagonalei diagon alley! dupa si celelalte! mult succes! bafta!