| QzRCS a întrebat:

cine imi da si mie un hack de lure, adunat, ceva gen bob dar care sa mearga dupa ultimul update. Dau fundita big grin

1 răspuns:
| Jal33t1 a răspuns:

Pai intra pe www.metin2mod.tk, apoi intra la Metin2PL( ai sus in bara) si dai download la aia. Apoi instalezi hack-ul in mapa cu metin si intri in metin prin metin2_m sau asa ceva ( este un starter) si daca te uiti in partea dreapta vei vedea ceva. Dai la alea on si iei de pe joc si intri iar pe metin prin acelasi starter. Te loghezi si cand ai intrat vei vedea acolo jos hack-ul! Atentie:
1.Trebuie sa dai mai intai upgrade la joc
2.Cand ai sabia in mana nu mai ataca si cand o pui ataca!
Daca vrei sa te ajut sa pui hack-ul contacteaza-ma pe acest ad de messenger : florin_rusu123@yahoo.com