| SugarMommy a întrebat:

happy
Cine joaca sau a jucat metin va rog sa-mi raspundeti la o intrebare. Joc metin2 mondial si am lvl 146. Faza este ca sunt mai slaba big grin. Si vreau sa-mi fac set. Dar nu stiu cum si ce trebuie sa iau ca sa imi fac sad
Toate accesoriile de acelasi lvl? va rog,,, dau funda :*
scuzati categoriahee hee

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Păi depinde ce set vrei. Dacă vrei pvp ai nevoie de bonusuri 6/7 cu "tare împotriva rasă " și "rezinstență împotriva rasă" sau apărări. Având în vedere că serverul este în franceză cred că va fi cam greu dar totuși.Rezistență sabie, pumnal, 2 mâini, săgeți, evantai, clopot.
Baftă.

| SugarMommy explică (pentru єχcєєℓ):

Mersi. thinking

| єχcєєℓ a răspuns (pentru SugarMommy):

Nu ai pentru ce
tongue