| Ionut_Bucur_1985_hmua a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta si pe mine. Nu ma pot conecta pe yahoo mail decât prin account key.problema e ca nr de tel nu mai e valabil adresa alternativa nu am iar cele 2 intrebari de siguranță nu mi le amintesc tinand conta ca mailu e de peste 10 ani și e prima dată când am probleme cu el.imi cunosc parola dar nu stiu cum as putea sa introduc parola pentru ca nu imi da aceasta optiune.are cineva idee ce as putea sa fac. Multumesc!

1 răspuns:
| NYK4u a răspuns:

Eu am trimis email celor de la yahoo, le-am explicat problema si in cateva zile s-a rezolvat( am avut probleme cu parola)