| LeonardRe a întrebat:

Buna cine poate sa-mi spune si mie un metin 2 privat rate 700-1000 sa fie gen valmondial sau hammer dau funa o si nu metinele astea (mondial,hammer,gx,guabina,magicfire,united, mage) ati inteles o is cel mai importat fara VIRUSI! dau funda big grin

4 răspunsuri:
| LeonardRe explică:

KobeForeverDunk sall am mai jucat dar totusi e fain si u macar ai incercat deci Funda big grin

| KobeForeverDunk a răspuns:

Sall.Joacate MT2 lunaris. Fara virusi lev. maxim 255 faci bani repede si cresti usor.Bft~! Fundita pls.big grinSper ca te-am ajutat...

| LeonardRe explică (pentru KobeForeverDunk):

O sa incerc daca o sa-mi placa ai funda big grin

| LeonardRe explică (pentru KobeForeverDunk):

Uite cum e am incercat sa joc da are virusi... dar mz de incercare macar u ai zis ceva apreciez big grin