| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cateva servere de metin2 privat (limba romana sau engleza ) in care se poate dona sau cumpara ceva in joc direct de acasa cu un card mastercard sau visa?

Dau funda la cel mai bun!

2 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Salut stiu eu cateva: dinasty-online.fr/site e super site e in franceza lunaris-online.org franceza numai playeri romani 95% pe lunaris am eu lvl 250 full iteme de 245/225 ma gaseti la id seargs_one pentru detalii

| slazzer a răspuns (pentru Geniuss):

Mersi o sa dau o privire desi e in franceza si nu ma descurc prea bine!