| MarySille a întrebat:

cine stie daca pot lua pe telefonul meu care are touch screen si de unde pot lua jocul talking tom, stiu ca e pentru iphone si ipod. dar eu am telefonul cu touch screen, oare merge?sad please help, si fundita:X!

2 răspunsuri:
| alex_9859 a răspuns:

Buna, jocul acesta merge numai pe sistemele de operare iOS si Android daca ai unul dintre aceste sisteme de operare la telefon ar trebui sa il gasesti pe android market sau pe Apple store(desi am inteles ca nu ai iphone). Sper ca te-am ajutat

| alex_9859 a răspuns:

Nu iti pot trimite id-ul pentru ca sunt membru junior dar scrie tu id-ul tau intr-un mesaj