| infires a întrebat:

Cine stie jocul Imagine Town sa ma ajute. De fiecare data cand intru pe cont trebuie sa imi fac caracterul/avatarul, dupa trebuie sa respund la cteva intrebari etc.Si la sfarsit cand dau pe OK Apare o chestie la care scrie sub "Chargement" astept si astept si nu se intampla nimic.Am incercat chestia asta si ieri, si alalta ieri, si l-am bagat si azi... dar la fel.Tot timpul astept cate o ora, dar nimic.Va rog spuneti-mi ce este de facut! Cum pot face chestia sa functioneze. FUNDA SI VOT la raspunsul care ma ajuta, iar la restul tot cate un vot.

3 răspunsuri:
| Malinutza_6923 a răspuns:

Chiar nu stiu cum sa te ajut, caci si eu ma joc, dar niciodata nu mi s-a intamplat asta.De ce nu incerci sa-ti faci un nou cont(adica stiu ca e greu, pentru ca trebuie sa aduni din nou toate acele,, items", dar incearca)? Daca as sti ce fel de intrebari sunt alea despre care zici tu; poate sunt niste chestionare, pe care uneori ti le mai dau ei, chiar nu stiu...imi pare rau ca nu te-am putut ajutasad crying In plus, cuvantul,, Chargement", nici macar nu exista in englezacrying

| corinacorina2001 a răspuns:

Sunt doua site-uri imagine town.Primul este imagine town iar al doilea imaginetown.com s-ar putea sa mearga pe celalalt si mie m-i s-a intamplat si am facut de 5 ori avatarul si apoi a mers! Mult succes...

| Diana_Dumitrache_1998 a răspuns:

Deci cand te bagi atunci nu dai pe avatar ci inapio si dai sa caute imagine toawn iti bagi parola si user si apoi dai play si incepe jocul!
daca vrei mai multe informatii atun ci bagama in lista pe mess sau mail e totuna lady_dya1! yahoo.com!