| gabrielaelena a întrebat:

cine stie un program de lipit fisiere video, in afara movie maker si daca se poate dati-mi si un link va rog.

Răspuns Câştigător
| Micr0b a răspuns:

Cum adica "lipit":))? daca te referi la editarea videourilor(ca pentru asta e facut movie maker)cel mai bun ar fi Sony vegas pro 11 dar este destul de greu de crackuit si nu las recomanda totusi pentru incepatori.ce iti recomand totusi este camtasia.este un program pentru editarea videoclipurilor si mai si poti sa inregistrezi videoclipuri cu el.este f usor de folosit si il recomand tuturor.aicea este linkul de unde poti sa descarci camtasia http://www.techsmith.com/download/camtasia/default.asp (varianta pentru 30 de zile)si cand o sa-ti ceara ceva de genul serial code/key o sal bagi pe asta:EA5AC-CLMAM-A8W6W-EZLYM-LM58F.daca nu merge codul contacteaza-ma si o sa incerc sa til fac. sper ca te-am ajutat :D