| 11Lidya11 a întrebat:

Cu ceva timp in urma cred ca am avut un keylogger in pc..acum nu il mai am ca mi-am reinstalat win.In perioada in care l-am avut in pc mi-a,, furat,, un cont sa zic asa...adica mi-a schimbat parola si nu mai pot intra pe el.Am uitat sa mentionez ca a luat o data legatura cu mine pe yahoo de pe un cont pe care nu mai intra.Acum cateva zile m-am gandit sa intru pe site-ul respectiv de unde aveam contul si sa incerc sa imi recuperez parola.m-am gandit si am bagat adresa lui acolo..si a mers..doar ca email-ul acela i l-a trimis lui.Acum intrebarea mea este... exista vreo posibilitate sa ii aflu parola de la yahoo ca sa imi pot recupera contul?(stiu ca imi veti spune ca nu exista) dar daca are cineva vreo idee sa ma ajute.Nu vreau sa intru din alt motiv..doar ca sa imi recuperez contul.Am incercat sa ghicesc tot felul de parole dar degeaba.

3 răspunsuri:
| Emper a răspuns:

Pai, daca ai yahoo sau gmail sigur ai bagat numarul de telefon, dai pe am uitat parola, apoi trimitere prin sms sau ceva gen, si daca ti-a furat contul de steam fa reclamatie si il blocheaza pana il recuperezi tu. Bafta si sper ca te-am ajutatbig grin

| Essekar a răspuns:

Nici in ziua de azi nu aveti anti-keylogger? pff... http://www.transferfisiere.com/......7c59b.html nu vreau funda :)

| 11Lidya11 explică (pentru Essekar):

Si asta la ce ma ajuta acum?