| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Buna cum fac otel posedat la metin2fun? multumesc, dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| alinsintion a răspuns:

Il poti cumpara de la alt jucator. Multi au posedata sau otel pe metin2fun. Dar o sa te coste cel putin 300 kk. Am un prieten care a luat o posedata cu 2 kkk full ciobita.

2 răspunsuri:
| Florin38 a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu nu poti sa faci otel posedat.Se cumpara cu bani reali... Funda?big grin

| Mumuselu_Boby_1999 a răspuns:

Posedata o poti cumpara cu bani reali. Sau poti sa dai la schimb itm 6/7 bns pe posedata dar mai ales "otele"