| zeth14 a întrebat:

Cum fac sa primesc mail-urile mi-am facut un nou ID cu un nou mail si nu primesc mail-urile straight face De exemplu nici acum nu am primit mail-ul de confirmare a contului dupa TPU, conquiztador etc. crying( Ce sa fac sa le primesc crying( Dau funda si vot :X

Răspuns Câştigător
| MaurSEF a răspuns:

Hi,majoritatea problemelor ori sunt de la noi,ori de la centrul yahoo,prima data incearca sa verifici daca ai scris bine noul mail,dupa care,daca este ok,uita; te in mailbox, la spam, e posibil sa; ti trimita si acolo mail; urile, si mai ramane o ultima varianta, sa astepti sa ti se initializeze mai bine mail; ul.gl