| PinkDea a întrebat:

Cum ma conectez la internet prin USB?
Cum ma conectez la internet prin Bluetooth? (spene-ti-mi daca am nevoie de euro )

Mentionez ca am telefon Sony Ericsson w660

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Adica vrei sa te conectezi la internet prin telefon...In cazul asta eu zic sa folosesti internetu' doar prin telefon. Ca sa intri pe net prin intermediul telefonului, trebuie sa configurezi mai intai telefonul' ( sa ii faci niste setari) ca sa se poata conecta la internet. Daca aveai Nokia te puteam ajuta ( eu am Nokia). Sony Ericsson nu am avut niciodata, asa ca nu stiu ce setari ai la telefon.