| 0ZZI a întrebat:

Cum pot sa scot modurile GGMM din Sa-Mp ca din GTA San Andreas le-am putut scoate dar la Sa-Mp nu merge. Sunt foarte multe masini instalate, biciclete, avioane etc. si nu se incarca aproape de loc.L-am reinstalat si nu a mers l-am redownloadat si tot nu a mers.P.S. Sa nu vad chestii de genu "Pai nu stiu man incearca si tu sa cauti pe g**gle " s-au am mai vazut din astea " Omule esti prost nu stii ca nu trebuie sa pui moduri in gta sa" etc. Va rog sa imi explicati ce sa fac. Dau funda ( logic ) happy

Răspuns Câştigător
| SoXiL a răspuns:

Daca nu ai facut backup-urile nu ai cum, doar sa reinstalezi gta-ul. Daca le-ai facut, dai acolo unde dadeai sa instalezi masinile, si ii dai jos unde scrie "restore from backup". Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| 0ZZI explică:

sad nu m-ai ajutat. nu le-am facut sad

| SoXiL a răspuns (pentru 0ZZI):

Scuze de raspuns "Tarziu"Dar nuam vazut...Nu stiu, cum adica modurile din GTA le-ai scos dar nu si cele din SA-MP? Adicasi eu am avut jocul si jucam multi-player, iar cand scoteam un mod cu ggmm din San Andreas se scotea si de pe sa-mp sau daca reinstalam jocul, nu mai aveam nici un mod, chiar nu stiu...

| Nedelcu_Matei_1999 a răspuns:

Salut si eu am avut problema asta stergi tot gta sa samp si ggmm si dupa aia le reinstalezi si le pui pe care vr sper ca te-am ajutat!

| Marian_Constantin_1995 a răspuns:

Nu stiu frate asta tot incerc si eu ca am un san andreas care are deja moduri in el poate incearca sa iti bagi alt san andreas fara moduri in el...