| LolySpark a întrebat:

Cum pot șterge definitiv un cont Google din telefon? Ma refer sa nu-mi arate contul nici la Magazin Play, nici la Google, chiar dacă m-am conectat cu altul și pe acela l- am șters. Știți voi, sa nu mi-l arate deloc. Va rooooog, am nevoie. Ofer fundițe.

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Da te pot ajuta memoreaza toate pozele, muzica in card dupa care scoti cardul si cartela sim sa nu stearga tot ce ai in telefon, dupa care aprinzi telefonul intri la setari creare copii de rezerva si resetari din fabrica debifezi restabilire automata + copiere de rezerva date aplicatie parole conturi google etc dupa aceea revenire la setarile din fabrica, O zi cat mai placuta si bafta daca te-am ajutat funda si daca ai placerea trimite o cerere de prietenie sa te pot ajuta in continuare

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Faci un hard reset.