| MyTedyBear a întrebat:

Cum trec de nivelul 12 la Candy Crash Saga?(pe facebook)

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sa faci asa incat sa le elimini, eu dupa mai multe incercari am reusit

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu rabdare si mai multe incercari

| MyTedyBear explică (pentru mona):

Dar ce trebuie sa fac cu nucile si ciresele alea? Nu inteleg...

| mona a răspuns (pentru MyTedyBear):

Sa faci asa incat sa le elimini, eu dupa mai multe incercari am reusit

| Mihail2020 a răspuns:

Trebuie sa faci multe misiuni.
Din acele misiuni ai experienta si poti avansa si faci si bani.
Si iti mai da in fiecare zii cate o misiune noua prima de sus.
Acolo iti da mai multa experienta si poti face un lvl, jumatate de lvl sau chiar 2 lvl.
Din misiuni cresti cel mai repede.