| Elena_Cornea_1981 a întrebat:

Buna big grin! Am si eu nevoie de ajutor, nu imi merge minecraftul si nu stiu cums a rezolv, nu merge pe versiunea 1.8 si 1.7.De fiecare data cand ma conectez pe 1.8 imi apare asta:
2016-09-30 20:47:39,782 ERROR Error processing element Queue: CLASS_NOT_FOUND
2016-09-30 20:47:39,952 ERROR Unable to locate appender ServerGuiConsole for logger
Exception in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: com/mojang/authlib/properties/PropertyMap
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:89)
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: com.mojang.authlib.properties.PropertyMap
at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
... 1 more
Java HotSpot(TM) Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release

Va rog mult sa ma ajutati! Dau funda raspunsului care m-a ajutat cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| sensualus a răspuns:

Https://minecraft.net/en/

minecraft e doar demo si merge ca versiunea full cate 2 ore pe logare