| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin
Pe metin2 am o misiune si trebuie sa omor mu-rang si sa le aduc blana.
Unde ii gasesc?

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Mu rang sunt acei lupi verzi. se gasesc prin coltul mapei 1.

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Mu-rang... Stiu unde apar la albastrii. In coltul stang sus al mapei putin mai in dreapta de acel teleporter.

| MariusZap a răspuns:

Pai...in josul mapelor la toate regatele.De obicei jos in partea dreapta dar sunt si in stanga.

| Mihai_George_1997 a răspuns:

Sall... mu-rang ii gasesti in map1 adica yongan regatul rosu si dreapta jos colt o sa gasesti FUNDA?