| Keilly a întrebat:

daca am cont pe youtube pot sa imi sterg videoclipuri?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Poti! YOUTUBE - Cum stergi un videoclip - intra pe youtube http://www.youtube.com/ si logheaza-te (o sa apara nickname-ul tau in dreapta sus) apoi da clik pe numele tau ->''videoclipuri''->aici iti apar videoclipurile tale cu o casuta mica in dreptul fiecaruia. bifezi casuta din dreptul videoclipului care vrei sa il stergi si apoi deasupra lor ai->ACTIUNI ->click pe actiuni->click pe ''stergeti'' si ai sters videoclipul
Vezi foto: http://i.imgur.com/D2LMu.jpg Bafta!

2 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Va trebui sa respecti urmatorii pasi :
1. Intri in contul tau YouTube
2. Dai click in partea dreapta sus unde iti apare numele tau de YouTube, dai pe account, apoi chiar sus langa YouTube iti apare My Playists/My Videos dai click si o sa iti apara vidioclipurile, bifezi cel pe care vrei sa-l stergi si vezi ca sus chiar langa ele apare add to sau delete si dai pe delete.

Succes!

| PieceSign94 a răspuns:

Intra in contul yau apoi la videoclipuri, apoi bifezi videoclipurile care doresti sa le stergi (iti va aparea niste casute) dupa terminarea bifarii intra la actiuni sau actions si sterge sau delete. sper ca te-am ajutat, fundawinking